the Syndicate dirijează noaptea electrizantă a noului Porsche Taycan

Pare ca, incepand cu 2020, viitorul chiar se intampla. Porsche a trecut in era sa electrica, iar cu ajutorul celor de la the Syndicate s-a asigurat ca evenimentul de lansare surprinde grandoarea momentului.

“Ce marca de masina ai spune ca este brandul tau? E un exercitiu de pozitionare util. In ceea ce ne priveste, cu fiecare proiect in care suntem implicati, sunt tot mai sigur ca the Syndicate = Porsche. O vad in pasiunea pentru detalii, in confortul oferit, fiabilitate, viteza. Exemplul edificator vine tocmai din colaborarea cu Porsche Romania. Pare ca totul curge de la sine, iar cele doua echipe lucreaza ca una. Eu nu cred in intamplare, doar in sincronizare.”, Valentin Vernea (Client Service Director, the Syndicate)

“Nu a fost o lansare obisnuita Porsche, pentru ca nu este un Porsche obisnuit. Noul Taycan este un model care va deveni un punct de referinta in istoria marcii. Este o masina dedicata iubitorilor de frumos, performanta si mediu. Alaturi de agentia the Syndicate am avut parte de lansari bune, dar de data asta miza a a fost mai mare. Au ridicat stacheta, si au reusit sa puna in scena un eveniment impecabil, demn de Taycan si fanii Porsche. The soul is now electrified!”, Loredana Matei (Marketing Manager, Porsche)

“Lansarea fiecarui Porsche, alaturi de echipa Interauto, este o onoare si o responsabilitate pe care ne-o asumam, de fiecare data, cu placere si nerabdare. Poate pentru ca, in momentul T0, pluteste un sentiment special care ne cuprinde pe toti.  Momentul in care tot timpul si forta creativa investite, grija pentru fiecare invitat in parte, video-ul de lansare si jocul de lumini, toate creeaza senzatia ca cei prezenti reprezinta un intreg, o familie pe cale sa isi cunoasca noul membru. Cam asa s-a simtit la noi Soul Electrified.”, Mihai Secuianu (Storytelling Architect, the Syndicate).