Syndicate adauga Omega Pharma la portofoliu

the Syndicate a castigat un client nou-nout din domeniul farmaceutic. Si nu oricare, ci Omega Pharma. Inceputul colaborarii nu a fost nicidecum latent.

In curand, farmaciile, strazile si televizoarele vor fi asaltate de campanii pentru branduri active din punct de vedere al comunicarii precum Vitamax, Ascovit si Panthenol.

Nu au fost uitate nici produsele mai putin prezente in diverse medii de comunicare. Cei de la the Syndicate au vorbit, planuit si creat, iar acum urmeaza sa readuca la viata promovarea pentru Calmogen, Paranix si multe alte branduri, marca Omega Pharma.

“De-a lungul timpului am ajuns sa cunoastem foarte precis ce presupune creatia si strategia in domeniul farmaceutic. Ne mandrim cu proiecte de succes pentru numeroase branduri de profil, precum Farmexpert, Vivat si Minifarm. Am fost bucurosi si mai mult decat pregatiti sa punem la dispozitia uneia dintre cele mai importante companii farmaceutice din Romania experienta si abilitatile noastre.”, a declarat Valentin Vernea (Client Service Director – the Syndicate).

desprei-noi-1-cover-800